Іванівці сіли за парти

Сьогодні офіційно розпочалася осінь. Календар упевнено показує 1 вересня – свято міжнародного дня знань, а це значить, що всі школи району розкрили свої двері та зручні класи для іванівських школярів.

Святкові заходи відбулися по всіх навчальних закладах району.

Батьки, вчителі та діти урочисто відзначили початок нового навчального року.

Проте по-справжньому особливим цей день став для 143 юних іванівських дітлахів, які цього дня пішли перший раз у перший клас у школи району.

Велелюдно сьогодні було в Іванівській гімназії. Керівництво району, вчителі, батьки та представники громадськості бажали успіхів і натхнення у навчанні всім школярам, серед яких 48 першокласників.

Також особливим цей день став  для школярів сіл Шотівка і Першотравневе, які сьогодні продовжили своє навчання в іванівській гімназії, в рамках освітньої реформи, що зараз проводиться в районі.

У своїй промові на урочистостях в гімназії, начальник відділу освіти Іванівської РДА Людмила Шикуленко побажала успіхів та звершень  Шотівцям та Першотравневцям які віднині долучилися до учнівської спільноти опорної школи району.

10 коментарів


 1. //

  И еще. Отремонтируйте порог у центрального входа в администрацию и раду а то это теперь на фоне той красоты что напротив выглядит просто убого! Да и стены рушатся возле входа в администрацию. Чтобы сделать хотя бы косметический ремонт много денег надо?


 2. //

  А кто “рекомендации” эти давал? Конкретно хотелось бы прочитать его имя и фамилию уважаемая Viktorivna. Наши районные чиновники все больше любят из окон выглядывать да в область чуть ли не каждый день ездить.


 3. //

  Жена не сбежала есчо?


 4. //

  ромчик, ты столько работаешь, везде успеваешь….. не хотел ли тебе дебелый вместо нового життя ставку дать? что ж ты на халяву ему имя делаешь…..???? там то и почитать нечего. все неси, сам напиши и деньги давай еще………… на е-дата другой раз такие суммы что на отмывание похоже


 5. //

  по перше керівникам району було “рекомендовано” вирішувати проблеми шкіл ділом а не балачками пару раз на рік а по друге гімназія сама запрошувала гостей. до речі керівників я там не бачила


 6. //

  А в школу№2 не було кому прийти з керівників району,селища чи відділу освіти,поздоровити дітей? Чим учні тієї школи відрізняються від гімназистів? Соромно…..

Залишити відповідь

Увійти через: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.