Іванівці вибороли призові місця на на обласних змаганнях

З 3 по 8 червня в спортивно-оздоровчому таборі «Старт» (с.Тягинка) пройшов 2 етап (обласний) дитячо-юнацької військово-патрітичної гри «Сокіл («Джура») Джура-2016 «Херсонщина козацька».

Позмагатися та показати свої вміння приїхало 22 команди з усіх районів та міст херсонської області.

Іванівський район представляла команда Іванівської гімназії «Гайдамаки»,переможці 1 етапу районного змагання, в такому складі: Чигрин Платон, Штанько Олег, Шмаглій Максим, Вінніченко Глєб, Кошелюк Максим, Гришко Ліза, Тіназова Аня, керівник команди Лижнюк В.В. тренер Батаєв І.М.

Наша команда показала себе достойно та виборола призові місця у конкурсах:

– «відун» (історія козацтва) – 2 місце;

– «влучний стрілець» (стрільба з пневматичної гвинтівки) 2 місце у особистому заліку 2 місце посіла Гришко Ліза;

– «візитка рою» 2 місце;

змагання «штурм» (техніка спортивного туризму) 2 місце;

– змагання «Чумацький шлях» (спортивне орієнтування) 1 місце;

Окрім конкурсної програми учасникам було показано майстер класи у виконані Херсонського спец-підрозділу поліції, “захват та знешкодження терористів”. Також, провели свої показові виступи кінологи, працівники МНС, Червоного хреста та інші.

За результатами змагань іванівці були нагороджені грамотами, медалями та кубками від перших осіб області – Губернатора ХОДА Гордєєва А. А., першого заступника голови ХОДА Січової В.І. та депутатів Херсонської обласної ради.

Окрім нагород та відзнак команда Іванівського району отримувала найбільшу кількість аплодисментів при нагородженні не тільки від глядачів,а й від керівників області та суддів.

Захід вийшов позитивним, цікавим та дуже повчальним!