Іванівський райавтодор ремонтує дорогу на Генічеськ

Автодорогу Іванівка -Генічеськ т-2209 , на її протяжності у Генічеському районі проводить іванівський райавтодор.

Про це повідомило генічеське інтернет-видання “Новий візит

Нагадаємо, цими днями на зазначені автодорозі проходить елементарний ремонт, у вигляді відсипки проблемних ділянок дороги спеціальними матеріалами.

За інформацією видання, цим матеріалом є шлак із запорізьких доменних печей.

У даний час роботи уже ведуться на території сіл Павлівка та Петрівка Генічеського району.

13 коментарів


 1. //

  Аноніме, може Ви порекомендуєте ще в банки воду для запасу консервувати?


 2. //

  Тоді варто подати на суд на комунхоз за порушення договору , зробити групову позовну заяву .

  6
  1

 3. //

  Давайте ще багатоповерхівки переобладнувати – резервуари будувати кому заманеться, а потім рухне будинок в один прекрасний день і скажуть, так це ж жильці водою запасалися. Дуже “розумна” ідея…


 4. //

  Друзі з міста та навіть із сусідніх районів нашої області приїжджають в гості, їм в голову не вкладається як так можна жити, весь час залежний від цієї подачі води, весь час треба підлаштовуватися під цей довбаний графік…


 5. //

  Не в усіх багатоквартирках є підвал, а колодязь викопати дорого!Так що ваша геніальна ідея не зайшла народу! З таким підходом скоро будемо дощову воду в резервуари збирати зі стріхи, як в Африканських країнах!


 6. //

  Знаєте, аноніме, якби це періодично було, який форс-мажор, порив, але ж ні, для іванівців це постійні форс-мажори, вічні безкінечні пориви… То воду виключають в 9, то у 8, то в 22, то в 23, то вода є в обід, то її немає… Ну повинен же бути якийся графік!


 7. //

  Людина за воду пережива , запасатися водою треба , непросто , але можна. В приватному будинку колодязь , в багатоквартирці треба в підвалі резервувари майструвати , комунгосп точно не буде цим займатися . Не все звісно , але дещо в наших руках .

  1
  6

 8. //

  Коли уже в цій Іванівці буде вода???!!!! Задовбали, ні прибрати, ні посуд помити, ні постірати, ні по господарству попоратися… Комунгосп, ви можете попереджати про якість проблеми на водомереж????і!!!!!!!!

  7
  2

 9. //

  Повсякденні новини мало кому цікаві , а за “жарені” та ще й з фото/відео можуть й хату спалить )


 10. //

  П.С. Пару чоловік усе ж таки допомагають по інформації для сайту. За що їм велика подяка.


 11. //

  Молодці генічани! Моментом зробили фото про подію і повідомили Новому візиту.

  Мені про цей ремонт і усе описане у публікації генічан розповідав Вершляга. Я навіть фотки сам поробив, але закрутився і не встиг написати матеріал. А от в Генічеську народ виявися шустрішим.

  У нас народ забитіший ні у Генічеську. Ніхто ніколи не подзвонить не розповість про якусь подію. У нас жодна людина, навіть за гроші, не візьме камеру і не зробить пару-трійку фотознімків на публічному заході. Я мовчу вже про те, щоб зняти відео (напевно соромляться) і т.д.

  10
  1

Залишити відповідь

Увійти через: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.