Фермер повернув Іванівській ОТГ 48 га землі

Рішенням Господарського суду Херсонської області задоволено позовні вимоги Каховської місцевої прокуратури заявлені в інтересах держави до фермерського господарства про вилучення земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 48 га, вартістю 1,2 млн грн.


Підставою для пред’явлення прокурора позову до суду стало виявлення факту використання земельних ділянок фермерським господарством без правовстановлюючих документів.


На виконання судового рішення земельні ділянки вилучено та повернуто до комунальної власності Іванівської селищної ради Херсонської області.

5 коментарів


 1. //

  Хто б там зна за ці 48 га , явно чето не поділили .


 2. //

  шАНОВНИЙ “іт”, ОТ ПРОЧИТАЄШ ТАКИЙ ЗАГОЛОВОК І ДУМАЄШ:”ЯКИЙ ХОРОШИЙ І ЧЕСНИЙ ФЕРМЕР-ПОДАРУВАВ ГЕКТАРИ ДЕРЖАВІ” ,А ВИХОДИТЬ , ЩО ЧЕРЕЗ СУД……


 3. //

  Я її не знаю і вона (фамілія) мені не цікава.


 4. //

  а фамілія є у фермера чи ти боїшся її висвічувати


 5. //

  Що взяти з тих 48га , й не поділишся , було півтищі – всім би хватило .
  Свого часу прокурор Майдан рішав … Шось тянуть потянуть той процес – й кінця не видно , чи дотягнуть й в ітозі – відпустять , бо не буде достатніх підстав , й складу злочину – він ще відновиться на роботі й компенсацію отримає . Або як Ю.В. Тимошенко отримала 55 млн. гривень з держави за політичні переслідування .

  1
  1