В Іванівській селищній раді обговорили з підприємцями податки

Сьогодні керівництво та фахівці Іванівської селищної ради, за участю представників фіскальної служби, обговорили з іванівськими підприємцями ставки місцевих податків на 2019 рік.

Основною темою обговорення став єдиний податок на доходи підприємців. Відповідно до раніше оприлюдненого проекту рішення селищної ради, пропонувалося лишити ці податки на минулорічному рівні. Для першої податкової групи на рівні 7% від розміру прожиткового мінімуму, для другої групи 11% від розміру мінімальної заробітної плати.

Проте, як зазначено на зустрічі, “грошей багато не буває”, тому пролунала пропозиція збільшити розмір цих податків на приблизно на 1%.

Під час обговорення підприємці разом із керівництвом ОТГ вирішили таки лишити ставки податку як і були, без підвищення, а надходження до бюджету збільшити за рахунок легалізації найманої робочої сили.

Зі слів підприємців, нині на іванівському ринку працює близько 20 ти нелегальних робітників. Якщо їх узаконити, то відповідно збільшаться надходження до бюджету у вигляді відрахувань на робітників.

Також підприємці не оминули увагою і своїх колег, які приїжджають на Іванівський ринок з інших місць. Зі слів іванівців, їхні гостюючі колеги взагалі працюють без жодного офіційного документу.

Усе зійшлося до того, що новопризначеному інспектору з праці Іванівської ОТГ роботи непочатий край, а легалізація як тіньових підприємців, так і нелегальної зайнятості перекриє з надлишком недостачу від нереалізованого підняття податків.

 

Більш детально у наших відеозаписах.