Рейс «Нижні Сірогози – Чонгар». Хочу їду – хочу ні.

Є така больова точка у Нижніх Сірогозах – це транспортне сполучення, про що ми вже писали неодноразово. Правда, тоді річ йшла про внутрішні перевезення між селами району, але, як добре відомо, ніщо не стоїть на місці. На жаль,  розвиток ситуації відбувається у напрямку  протилежному  від загального порядку та, прийнятих у цій сфері,  нормативів обслуговування людей.

 

До СН надійшла чергова скарга від сірогозьців на систематичні зриви рейсів також  по маршруту «Нижні Сірогози – Чонгар». Водій даного автобусу неодноразово без усяких попереджень не виїжджає у рейс, а  коли виїжджає,  то запізнення з відправленням може сягати навіть  години від визначеного часу, або ж замість автобуса подається мікроавтобус, тоді люди, щоб їхати,   вимушені “утрамбовуватися” в салоні, як шпроти в банці  і  то не всі, а ті кому «пощастило» . За відсутності контролю від керівництва автотранспортного підприємства, до якого «приписано»  перевізника,  це давно стало нормою.

Не було автобуса також і сьогодні. Ніякого.

Тим більше робить болючим для мешканців  це питання те, що це єдиний рейс, що забезпечує сполучення жителів району у південному напрямку.  І буде неповним, якщо не додати, що на поїздку саме цим рейсом  розраховують також жителі ще двох районів – Іванівського та Генічеського, адже він проходить  безпосередньо через Іванівку,  Петрівку,  Рикове (Партизани), Азовське (Фрунзе), Придорожнє,  Генічеськ. Крім того,  на рейс виходять сільчани з близько розташованих до траси сіл – Нововасилівки, Воскресенки, Павлівки, Рівного та інших.

Як розповідають люди, завжди є ті, хто одержує зиск від ненормальної роботи перевізників, в даному разі це – водії приватних авто з «шашечками» і без. Так, щоб добратися, наприклад, від Нижніх Сірогоз до Іванівки, як у сьогодняшній ситуації,  доведеться викласти до двохсот гривень.  Зі станції Сірогози до райцентру (15 км) – 150 гривень.

СН  вже має досвід спілкування на тему незадовільного транспортного сполучення  з чиновниками Нижньосірогозького району, на жаль, негативний, як по реакції на сам факт публікації, так і за відсутністю суттєвих наслідків.

Що саме і довів останній факт.

Коментарів немає  1. //

    Ваня Карпач совсем обленился. Батя рейс себе взял, сыны толку дать не могут. Самый конченый автобус всегда был. Другие ездят и в гололед, на этом маршруте всегда проблемы.