Працівники соціальної сфери отримають надбавки до зарплати

Міністерство соціальної політики оприлюднило перелік посад працівників, яким передбачено додаткові, до встановлених законодавством, доплати до заробітної плати у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019).

Законом України № 540-ІХ „Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)” передбачено додаткові, до встановлених законодавством, доплати до заробітної плати працівникам сфери соціального захисту населення, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг (вдома). 

Така доплата встановлена на рівні 100% від розміру посадового окладу працівника.

Отже, тепер доплату у розмірі до 100 відсотків заробітної плати зможуть отримати:

 1. Педагог соціальний / фахівець із соціальної роботи.
 2. Фахівець із соціальної допомоги вдома.
 3. Соціальний працівник.
 4. Соціальний робітник.
 5. Фахівець з фізичної реабілітації.
 6. Практичний психолог / психолог.

Персональний перелік працівників, яким встановлюється відповідна доплата, визначається керівником закладу, установи сфери соціального захисту.

Зазначена доплата здійснюється за рахунок та в межах видатків місцевих бюджетів, передбачених за відповідними бюджетними програмами головних розпорядників бюджетних коштів.

2 коментарі


 1. //

  Мова йде про людей , які безпосередньо обслуговують людей , ті хто працює тільки з документами не отримає нічого , хоча й контактують з усіма цими категоріями


 2. //

  Ой не верится. Ничего никому не дадут.

  1
  1

Залишити відповідь

Увійти через: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.