Масштабна крадіжка в полі на Херсонщині

Щойно поліція Каховського району Херсонщини «накрила» злочинну групу, яка розкрадала обладнання дощувалок ледь не в промислових масштабах, як уже інша банда «відмітилася» у сусідньому Іванівському районі.

Тут біля села Благодатне місцевий підприємець засіяв поле соняшником, і встановив на полив дев’ять «Фрегатів». Був при них і охоронець, та поки він вночі доїхав з одного поля до іншого, на протилежному кінці сільськогосподарських угідь уже нишпорили крадії. З дощувалки біля дороги вони зняли 111 розприскувачів, нанісши аграрію величезний збиток у 59 тисяч гривень! Причому правоохоронці, котрі оглядали місце злочину, зазначили, що двоногі шкідники діяли грамотно. Вони не вривали розприскувачі «з м’ясом», а обережно їх відкручували – мабуть, готували для продажу.  А потім втекли на машині.

Тобто, злочинці вже мали досвід демонтажу подібної техніки. І найвірогідніше, це «гастролери» з іншого району – адже в Іванівському до того таких масштабних та «професійних» крадіжок зрошувального обладнання не було.

Новий День

2 коментарі


  1. //

    Всех нужна сажать.


  2. //

    Цих посадять , а тих хто в Києві стріляв зі зброї – отримають 2 місяці арешта … За хуліганство – парадокс .

    5
    1

Залишити відповідь

Увійти через: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.