Дощі підмочили збір зернових в Іванівському районі (відео)

Рясні дощі, які пройшли останніми днями в Іванівському районі, поставили під загрозу зернозбиральну кампанію.

За інформацією нашого видання, наразі в східних частинах району, як то смт Іванівка, Шотівка, Першотравневе, Дружбівка та інші, збір пшениці завершено приблизно на 90%, а ось ярого ячменю лише на 10%

Наразі аграрії очікують, коли збіжжя просохне на полях.

А ось у західних частинах району: Агаймани, Новодмитрівка Друга – узагалі біда. Там напередодні косовиці пройшли дощі, і місцеві аграрії розпочали збір урожаю на тиждень пізніше, ніж інша частина району. Зараз вони теж очікують, коли зерно просохне. Там зібрано приблизно половина пшениці і практично ще не розпочався збір ячменю.

Велика проблема аграріїв ще в тому, що злива поклала на землю стебло незібраних посівів, відтак підняти колосок і зібрати врожай агайманцям та новодмитрівцям буде важко та з великими втратами.

Не додають оптимізму й прогнози синоптиків. Хоч останні і не прогнозують особливих дощів, проте буде переважно пасмурна погода, яка не сприятиме просиханню зерна. Невеликий дощ очікується в понеділок, 9 липня.

Кому проблеми, а кому й везіння. Дощі дуже гарно вплинули на посіви соняшнику. І якщо в посушливому червні аграрії і не сподіватися на врожай цієї культури, то тепер є всі підстави вважати, що тут буде добрий врожай.

Для натхнення в продовженні зернозбиральної кампанії та підняття “бойового духу”, пропонуємо аграріям відеокадри зернозбиральної кампанії в Іванівському районі.

2 коментарі


  1. //

    Спасиба за видио.Очень красиво.


  2. //

    Спасибо Богу за дождь,ма Вам фермера удачного урожая.

Залишити відповідь

Увійти через: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.