Дорога на Генічеськ: це непросто

Кому у справах, кому в лікарню, а кому просто на море… Подекуди  жителям Іванівського району необхідно їхати до Генічеська. Проте, як відомо, дороги від Іванівки туди немає.

Посадовці всіх рангів годують народ обіцянками ремонтів, а тим часом життя на місці не стоїть, і потрібно якось їздити.

Багато людей не знають, але вже існує ціле польове шосе, яке дозволяє швидко об’їхати  ґрунтовою дорогою найважчу ділянку дороги від знаку “Генічеський район” і до села Петрівка.

За Петрівкою дорога Т2209 (Лепетиха-Генічеськ) теж не дуже, але в порівнянні з її попереднім відрізком – проїзна.

Якщо вам вдалося доїхати до мосту через Каховський магістральний канал (район насосної МУВГ) і не порвати скати, значить вам дуже пощастило. На мосту звертаєте вліво у сторону Запорізької області і їдете бетонкою вздовж каналу приблизно 3,5 км. Потім звертаєте на польову дорогу.

Орієнтир – насосна станція. Як тільки ви її проїдете, НА ДРУГОМУ повороті вправо звертаєте на ґрунтовку і рухаєтесь у сторону Петрівки.

Дорога петляє, але тримайтеся її основного напряму, накатаного численним транспортом, і ви виїдете в самому центрі села Петрівка. Ну а далі крутимо кермо стандартною дорогою.

Детальніше на фотографіях карт.

9 коментарів


 1. //

  Та як раз до Петрівки тепер можна “дочовгати” , а потім починається суцільне пекло !!!

  Як хто може опублікуйте “дорогу” яка виводиь майже на кримську трасу .


 2. //

  Ой, очі расплющились, що влада корупціонери. Егей, докторе Шпаку, ви де? 5 років говорила що це вороги України.


 3. //

  Цікаво, що ви ніколи не побачите ні Гордєєва, ні Хланя, ні будь-якого іншого БППшного чиновника який би узявся розрулювати складну ситуацію. Вони з’являються тільки на позитивні події і щедро піаряться.
  У випадку складних питань без зайвої скромності “кажуть неправду”.
  Ну, думаю, ще висновки рано робити. Почекаємо до кінця року. Якщо дорогу не зроблять тоді відкрито можна стверджувати, що Гордєєв, Хлань, Воробьйов та уся компашка БПП – наглі брехуни.


 4. //

  Просто до болю обідно і сердито, що був організований збір підписів жителів Іванівського району на електронну петицію губернатору Херсонської області і він–Гордєєв перебуваючи у Іванівській гімназії особисьо обіцяв втрутитись та допомогти з ремонтом дороги Лепетиха-Генічеськ, але до цих пір нічогісенько не зроблено. Отак і вішають нам лапшу на вуха мщжновладці, а ми дураки, що все їм віримо!!!


 5. //

  Какой помидор ” КУЛЯ В ЛОБА”


 6. //

  Романе, дякую за інфу, саме збираюсь на море! А що стосовно обіцянок різного роду чиновників, то гнати їх потрібно! А то приїдуть до Іванівки, зберуть людей примусово і «вішають лапшу» на вуха, хоча б хтось помідора гнилого кинув ))).


 7. //

  А что-бы не порвать скаты, можно полевыми через Васильевку и Воскресенку и да здравствует мост, вот вам и ОТГ.


 8. //

  Первую насосную проезжаете и сворачиваете возле куста маслины не доезжая второй.


 9. //

  Спасибо за информацию!!! Наш народ из любой ситуации найдет выход!!! 5 років порожніх обіцянок!!!!

Залишити відповідь

Увійти через: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.