Довідка про доходи – це просто

Технології не стоять на місті і відкривають все нові можливості для людей.

СН неодноразово писав про онлайн сервіси, які дозволяють без зайвих зусиль отримати ті чи інші послуги, в тому числі від державних органів.

Сьогодні ми хочемо розповісти жителям району, як отримати довідку про доходи, не виходячи із дому.

Напевно буде зайвим розповідати про те як часто виникає необхідність у цьому документові. Вона необхідна і для отримання кредиту, і для оформлення субсидії, чи в центр зайнятості, а зараз ще й необхідно знати точну суму своїх доходів щоб заповнити електронну декларацію про доходи і так далі.

Добре коли ви працюєте на одній роботі поруч з вашим домом і не стане труда піти в бухгалтерію і отримати необхідну довідку. А що робити коли ви, наприклад, місяць поробили в Мелітополі, місяць в Києві, місяць в Миколаєві і так далі. Тепер вам необхідно буде об’їздити всі ці організації і взяти в кожній із них довідку.

Отже, на сайті державної фіскальної служби є особистий кабінет платника податків. Такий кабінет існує практично для кожного громадянина України.

В особистому кабінеті ви можете переглянути різноманітну інформацію стосовно сплати податків і саме головне замовити довідку про доходи.

Для входу до електронного кабінету платника, перейдіть по цьому посиланню

https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/index.jspx

Далі тиснете на кнопку вхід до особистого кабінету

Для входу в особистий кабунет вам необхідно пройти авторизацію. Для цього необхідно мати персональний електронний цифровий підпис. Як його отримати це тема для окремої публікації. Ми будемо вважати, що він у Вас є. Якщо немає і є бажання дізнатися, напишіть про це в коментарі і ми напишемо рецепт отримання електронного підпису.

В особистому кабінеті огляньтеся, придивіться до меню. В головному меню натисніть на кнопку “Заяви, запити на отримання інформації”

Далі обираєте вид інформації, що ви хочете отримати. В нашому випадку це “запит про суми виплачених доходів та утриманих податків…” як на скріншоті нижче.

Після цього у вас відкриється сама форма запиту. Форма вже буде заповнена. Вам залшиться ввести лише вашу адресу та паспортні дані і натиснути кнопку “Підписати та надіслати”

Тепер відкриється вікно підпису цифрової заяви. Процедура підпису така ж як і при авторизації. В діалоговому вікні ви обираєте шлях до папки з ключем, вводите пароль ключа і натискаєте кнопку “Підпис”

На цьому етапі вам необхідно обрати метод доставки довідки до вас. На вибір декілька варіантів. Електронний кабінет, имеил, звичайна пошта, та отримання у відділенні ДФС.

На жаль, на момент як цю маніпуляцію проводила наша редакція доступна була лише функція “електронний кабінет”. Судячи з усього в фіскальній службі ще працюють над іншими методами доставки.

Отже, ви тиснете на кнопку “Зберегти та надіслати”.

На цьому процедура заявки завершена. Залишилося дочекатися отримання самої довідки. Як правило це займає зовсім не багато часу. приблизно через 15 хвилин у вашому кабінеті з’являється наша довгоочікувана довідка.

Для того щоб її переглянути, в головному меню вашого кабінету тиснете на кнопку “Вхідні/вихідні документи”.

І ось вона. Далі натиснувши на довідку вона відкриється. Також доступні функції друку через принтер, або ж завантаження в форматі xml для послідуючого експорту даних в ексель, 1С, або ж інші програми, що працюють з даним в цьому форматі.

Сподіваємось що вам дана інформація стане в нагоді. При виникненні питань, пишіть в коментарі. Спробуємо допомогти.

Коментарів немає


  1. //

    Думаю, що актупльність отримання ключів буде тільки зростати, тому на цих вихідних зроблю публікацію-інструкцію із тим як їх отримати


  2. //

    Через Приват24.Там все просто й чітко,Через 5 хвилин він у Вас буде готовий.


  3. //

    персональний електронний цифровий підпис. Як його отримати?

Залишити відповідь

Увійти через: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.