Доброго ранку, Іванівка!

У смт Іванівка прояв політичного вандалізму.


Сьогодні зранку жителі районного центру побачили незвичні графіті. Мало того, що розмалювані об’єкти благоустрою, так і самі написи містять некоректні вислови в сторону голови ОТГ Віктора Дебелого.
Масштаб розмаху вандалів виявився значним. Постраждали навіть дорожні об’єкти на нижньосірогозькому перехресті. Більш детально у фоторепортажі.

43 коментарі


 1. //

  Теперь все сходится, я поняла кто чем дышит


 2. //

  Уважаемый 12 вы вообще обалдели человеку чтобы на море поехать нужно у вас спросить в какой день и в какое время,Рома не отвечай таким комментаторам, ты умничка что до сих пор это все терпишь ещё и бесплатно..терпения тебе


 3. //

  Ром, ти і тут бреше і викручуєшся. Треба було щоб ця новина зранку з’явилася на твоєму сайті, і щоб ти сфоткав поки не намалювали. От ти “випадково” і опинився там. Якраз за гроші, що заплатили і на море поїхав, щоб змити їх разом з диверсією.


 4. //

  Где же был Попурий,когда разворовали зону отдыха,почему же
  тогда не отстоял ее со своими партиями? И только людишки которые продаются за обещания вознаграждения от этих лживых партий,идут на такие низкие поступки, как надписи на заборах,За сколько лет в Ивановке люди начали нормально жить,а эти дешевки просто мешают ,гнать в шею нужно из общества


 5. //

  Я теж тут вставлю свої п’ять копійок. Тут лунали закиди що я буцім то якимось чином причетний до цього вандалізму.
  Запевняю, що не маю до цього випадку жодного відношення. І взагалі це не мої методи.
  Я засуджую факт вандалізму та закликаю поліцію знайти винних і притягнути їх до відповідальності. Те, що матеріал було зроблено по гарячому чиста випадковість. Якби цього дня я не їхав на море, то не і не відзняв матеріал.
  До Дебелого можна відноситись по різному, але ніщо не може заперечити той факт, що іванівка змінилася на краще в плані благоустрою, а такі випади ніщо інше як дикунство і чистий вандалізм, який не має нічого спільного із політичною боротьбою.


 6. //

  Особисто я стурбований і глибоко обурений такими нецивілізованими та піратськими методами ведення політичної боротьби. Не Дебелий зі Щасливою в робочих спецовках , а САМЕ ЛЮДИ будували дитячу площадку, паркани , наводили красоту і лад в Іванівці, а дехто все це розмальовує і обгажує. І це за 2 роки до слідуючих місцевих виборів. А що ж тоді буде в 2020 році ? Розмалюємо всю Іванівку і зробимо з неї таку собі пародію на Третьяковську галерею. Якщо хтось вважає , що людина вор і казнокрад і цьому є беззаперечні докази, то у нас досить правоохоронних, контролюючих та антикорупційних органів, куди можна звернутися з цим питанням. Як депутат Іванівської районної ради і член її президії, я завжди відкрито і публічно, під своїм прізвищем , не ховаючись за різного роду ніками та анонімами, висловлював свою незгоду з окремими діями керівництва ОТГ. Хочу запевнити виборців району, що і районний осередок партії ” Опозиційний блок ” ніколи не опуститься до того , щоб вести підпільно – партизанську , з допомогою фарби , боротьбу зі своїми політичними опонентами . Будемо вести її виважено та толерантно , з суворим дотриманням вимог виборчого законодавства України.


 7. //

  Господи!Все такие болельщики за правду,и все пишут анонимно.А я знаю,навнрняка вовсём этом виноват”Обама”


 8. //

  12
  11 августа, 2018 о 16:43 IP автора: 46.211.98.154
  Вы давно у психиатра были ?


 9. //

  Аноніму. Такої версії “русский след” ще не було! Ви мислите оригінально, які ще припущення будуть? Згадали, хто і коли ще допік чи Дебелого, чи батьківщину , чи ще там когось…. І хто б це зважився на такий “героїчний” вчинок — розмалювати Іванівку???


 10. //

  Извините, машинально свой номер дала. Вот тот, который вам нужен:0957121927


 11. //

  Уточню : Нижние Серогозы, ул. Шевченко д.90 тел: 0505883502


 12. //

  Роман, я иногда вас не понимаю


 13. //

  для Цікавий
  11 августа, 2018 о 16:44 IP автора: 130.180.212.204
  РУССКИЙ СЛЕД !!!!!!!!


 14. //

  Попурий олень ?! Он такого не мог сделать! Тут кровные враги с гор спустились! Когда на стадионе в морду дал Дебелый, тогда и всё это началось!


 15. //

  Ивановка в огне..молодец дебелый,разворошил пчелиный рой.что-то попурия не слышно.руки после краски наверное отмывает
  . писака.


 16. //

  ??????????????????????


 17. //

  Та не треба так брихати, нічого ви на села не даєте, а тільки обіцяєте, і брешете, підождіть зробимо, не треба нами прикриватися.


 18. //

  Іванівку зашкалює — події розгортаються стрімко. Це проіски іноземної розвідки…. Питання перед іванівцями: то кому ж це вигідно? Вибудовуємо і далі свої версії, чия буде ближче до істини?


 19. //

  Нам на села даються гроші. Тільки ж ви ніхто робити не хочете, нема кому, вибачте, школу пофарбувати, всі бояться лізти на верх. І так, чого не коснись. З Іванівки до нас піднімати село ніхто не приїде, самі вставайте і дбайте свої села, беріть все, що треба. Я вже з цим зіткнулася. Нам ніхто не відмовляє в коштах.


 20. //

  Шо вин //// зробыв?
  Позакрывав все, и салютикы попускав
  /////
  В ивановки може шлсь и робе,
  А В СЕЛАХ—
  ////


 21. //

  Причём здесь Рома если Дебелый ВОР. Гасаненчиху не за будьте приписать. Вот додики


 22. //

  їхали сьогодні на Херсон, і воно було!! в 6 55, так що не треба!
  а роман може в вічі сказати хто кому брехун. як це не одноразово було вже сказано на цьому сайті.


 23. //

  Ха. Ха.
  А тут гріх скаржитись. Бо як я почну все виставляти місця буде мало усім.


 24. //

  Бизыка он боится как огня!!!


 25. //

  Або ж це проплачена акція прибічників олексійовича. Чому ні? Судя чи вз ситуації він тут в більш виграшному положенні.


 26. //

  Та віримо Ромчику, віримо, але фамілію Б..ков ти швидко убрав. А тут виставив. ????


 27. //

  Кожен вірить у що хоче. Уявити в те, що я рано в ранці з сім’єю їхав на море і став свідком графіті не так цікаво як уявити якусь змову.


 28. //

  Надо же, и я повелась на интриги Романа. Он, оказывается, ненавидит Дебелого (извините, не знаю имени и отчества)


 29. //

  Що тут непонятного? Зроблене вночі мало з’явитися на Роминому сайті до того, як його зафарбують працівники поссовєта. Тому Ромі повідомили, що вже можна. Той почекав десь до 6.00 і поїхав зробив фото і одразу виклав. Це продумана, проплачена акція проти Олксійовича або Батьківщиновцями або тими про кого писали зверху.


 30. //

  Надписи ще о 09. 00 були на парканах. До чого тут Воронов.???


 31. //

  Рома утік з Іванівки подальше, щоб не допрашували менти, сховався, щоб обдумати все що доведеться казати. А думати тут нема що, Діма \\\\\\ поняв, що мамині дні в гімназії сочтєни і його, як директора шовкорадгоспа теж. Заплатили і місцеві бомжики зробили роботу. А \\\\\\ \\\\\\\\ завжди боявся як вогня, аж пісяв, як вони на нього наїжали, от і продався за пряник. Рому надо провірить, підключить детектор брехні під час його свідчень.


 32. //

  Якось дивно Роман Воронов опинився саме в місцях написів у 6 годин ранку… І що, характерно, фото зроблене з усіх написів крім того, що біля пятиетажки. Я зовсім не хочу сказати, що писав сам Роман, та той факт, що він в темі випливає сам собою. Ці написи вже зранку були б зафарбовані і їх побачило б мало людей, тому вони швидко, поки їх не знищили, мали опинитися в ЗМІ, що і сталося. Ось Вам і ланцюжок. І чому Романа немає в Іванівці? Такий збіг обставин дивний… Треба звернути увагу СБУ , прокуратури, поліції на це. Значить Роман точно проплачений, прикормлений ворогами Дебелого писака, в якого теж є зуб на Олексійовича за звільнення з роботи.


 33. //

  Ніхто не зробив скільки для Іванівки як Олексійович!!!!!!Хай пишуть !!! Так це неприємно!Але це наскільки у людей немає честі і порядності щоб так не любити своє селище !!!!Ви показуєте свою недалекість розуму!!!Олексійович ми за вас!!!Пишуть – означає бояться!!


 34. //

  Как раз истинный вор- это и написал!!! Дэбэлый Вас чмошников всех загнал за край географии!!! Это проделки черножопых!!! Кроме них никто в нашем районе гавно не мутит!!! Алексеевич! Депортируй эту питушарню НА..УЙ!!!!! НАВЕДИ ПОРЯДОК ДО КОНЦА!!!!!!!


 35. //

  сцикливі покидьки, в очі кажіть а не на парканах пишете, шакали !!!


 36. //

  Що сказати,писали трусливі ідіоти.Краще намалювали б соняшники.А ще подумали,якщо звичайно є чим,що це комусь прийдеться прибирати,чи вам зовсім не шкода дівчат, які роблять нашу Іванівку краще.Ходіть до Олексійовича в кабінет,а не пишіть на заборах.


 37. //

  Чорний піар, найкращий піар. Пишіть, пишіть дурненькі.


 38. //

  Іванівка прозріває


 39. //

  Правду не скроешь


 40. //

  Красавцы, возле нашей Пятихатки написали ДЕБЕЛЫЙ ВОР!!!


 41. //

  Такое могло написать только трусливое существо,которое боится сказать это Алексеевичу в глаза или доказать свои слова через суд.придурок даже не понимает,что эти надписи являются рекламой.дебелому по барабану,он шавок не боится.пусть гавкают на потеху Алексеевичу.


 42. //

  Якийсь чесний, законослухняний громадянин, готується до місцевих виборів. Не бідний, як бачимо, бо заплатити за вандалізм, фарбу, кісточки і заправку машини виконавцям є чим.