Директори навчальних закладів Іванівської ОТГ звітуватимуть перед громадою

Директори шкіл та дитячих садків Іванівської ОТГ проведуть публічні звіти про результати своєї роботи за 2019-2020 роки.

Відповідне розпорядження підписав голова Іванівської ОТГ Віктор Дебелий.

Як зазначається у документі, захід проводиться із метою відкритості, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах.

Звіти відбудуться на загальних зборах (конференціях) педагогічного колективу, батьківського комітету, ради, піклувальної ради та громадськості.

Графік проведення звітів :

10 коментарів


 1. //

  Зараз якщо меньше 5 учнів – то вже не клас – всіх на дистанційне
  якщо 20 учнів в школі – школу закривають .
  Не хочете закривати школу – закриють по закону автоматично


 2. //

  ШО , в благодатном гімназія ? Ну це вже капець . Більше ніж початкова її не назвеш.

  2
  2

 3. //

  От би добре було б , якби техпрацівники повиставляли фото ремонтів з минулих років та й пішли б додому . ну вчителі ж позапрошлагодніми фотками відчитались про свою роботу .а тех.працівникам не можно…Так і директори відчитаються.


 4. //

  Якщо в школі 20-30 учнів , то вистачить в.о. А пенсіонерам треба побажати гарного здоров,я та нехай ідуть відпочивати . молоді сидять на 0.5 ставки , бо за пенсіонерами не влізеш. Приходять на роботу- хух , упала на стілець відпочивати , отакий НУШ.

  8
  5

 5. //

  Лучше же себе любимым премии выписать, чем исполняющим обязанности директора заплатить. Люди выполняют всю работу директора за 600 грн. в месяц, для сравнения-это оплата пастуху за 2 дня. Это было бы смешно, если б не было так грустно…

  14
  1

 6. //

  Вхід на слухання вільний ?


 7. //

  Наскільки нам відомо, що не у всіх закладах є директори. Уже цілий рік, всупереч законодавству, там є виконувачі обов’язки директора. Чи й тут “закон, як дишло”?

  13

Залишити відповідь

Увійти через: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.