Державна екологічна інспекція ловить браконьєрів на Магканалі

Державно екологічна інспекція у Херсонській області вживає заходів щодо попередження браконьєрського лову живих біоресурсів Каховського магістрального каналу.

Про це повідомляється на Фейсбук -сторінці інспекції.


Херсонські державні екоінспектори спіймали браконьєра «на гарячому».


Незважаючи на весняно-літню нерестову заборону та дощові погодні умови, громадяни порушують природоохоронне законодавство.


Так, 25 травня, під час проведення природоохоронних заходів Державна екологічна інспекція у Херсонській області спільно з представниками Каховського магістрального каналу виявили 3 порушення (з яких два – порушення правил рибальства).


Природоохоронний контроль проводився на території Іванівського, Верхньорогачицького, Каланчацького, Чаплинського, Новотроїцького районів.


На порушників були складені 2 адміністративні протоколи відповідно до ч.3 ст.85 КУПаП, та винесено постанови на суму штрафу 272 грн.
А близько шостої ранку 26 травня екологічні інспектори виявили громадянина, який ловив рибу мисиновою сіткою вбрід у Нижньорогачицькому лимані поблизу с. Первомаївка Верхньорогачицького району.


Порушника спіймали «на гарячому», під час вибору сітки з води. А у сітці – молодь карася, судака, тарані та верховодки. Згідно ст. 63 Закону України «Про тваринний світ» виявлені живі біоресурси одразу випустили до природного середовища. Попереджено нанесення збитків рибному господарству близько на 4 тисячі гривень.
На порушника складено адмінпротокол за ч.4 ст. 85 КУПАП та вилучено знаряддя лову. Матеріали будуть скеровані до Верхньорогачицького суду для притягнення до відповідальності.

2 коментарі


  1. //

    Как сами цедили рыбу на магканале лет десять назад так можно было!!! А теперь прям штрафуют аж 272 грн. Вы сначала запустите и пусть она все растительность выедает, а потом штрафуйте… Деятели …мать их!!!


  2. //

    Аж 272 грн !!!! .и…ть , це ж який урон для нього , а могли на 17000 штрафонути , що без маски !

Залишити відповідь

Увійти через: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.